Olaplex Hair Perfector N° 3 kúra pre domácu starostlivosť 100 ml

Objem: 100 ml

19,90 € s DPH

Dostupnosť: Farba alebo veľkosť je vypredaná

výmena

poštovné

Olaplex Hair Perfector No.3 100 ml je unikátna vlasový prostriedok, ktorý jedinečne ošetruje farbené alebo chemicky ošetrené vlasy, udržuje trvanlivosť farby, spoľahlivo chráni pri ďalšom farbení alebo chemickom ošetrení a dôkladne pritom ošetruje každé vlasové vlákno od korienkov ku končekom.

Olaplex Hair Perfector No.3 100 ml má špeciálne vyvinutú receptúru, ktorá obnovuje disulfidové väzby a neošetrujú tak vlasové vlákno len na povrchu, ako je bežné u ostatných prípravkov, ale regeneruje ho bez použitia silikónu a minerálnych olejov vo vnútri vlasu. Vykonané testy potvrdili, že už po prvom použití prostriedku zostávajú vlasy pevnejšie, silnejšie, zdravšie a vitálnejšie. Doprajte svojim vlasom profesionálnu starostlivosť s Olaplex Hair Perfector No.3, odvďačí sa vám krásnym vzhľadom!

Účinky: - Obnovuje štruktúru vlasu. - Preniká hlboko do vlasových vlákien, kde je regeneruje. - Obnovuje farbené alebo chemicky ošetrené vlasy. - Predlžuje trvanlivosť farby bez zaťažovania a ďalšieho poškodzovania. - Zanecháva vlasy silné, pružné a zdravé.
Aktívne látky: - glycerín - mandľový olej - extrakty z Aloe Barbadensis - panthenol - jojobový olej
Typ vlasov: Kúra Olaplex Hair Perfector No.3 je vhodná pre všetky typy farbených alebo chemicky ošetrených vlasov.
Spôsob použitia: Aplikujte dostatočné množstvo prípravku do neumytých uterákom vysušených vlasov od korienkov po končeky, potom vlasy prečešte a nechajte prípravok pôsobiť asi 15 minút. Pri poškodených vlasov postup bez oplachovania opakujte, v opačnom prípade vlasy opláchnite, umyte šampónom a použite kondicionér. Aplikujte 1x týždenne.

Kód produktu: OLAPLEX
Doba dodania: 1 až 3 dni

Newsletter

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info